Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaGminny numer alarmowy dla osób potrzebujących pilnej pomocy, w tym: seniorów i innych pozostających w kwarantannie domowej (czynny po godzinach pracy urzędu) - 600 715 659

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W minioną środę w obecności Wojewody Świętokrzyskiego Pani Agaty Wojtyszek i Senatora RP Pana Krzysztofa Słonia odbył się odbiór inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 311018T w msc. Stara Wieś polegająca na budowie chodnika”.

W ramach zadania po lewej stronie drogi gminnej przez Starą Wieś wybudowano chodnik o długości 721 mb. Wykonano 26 zjazdów do posesji, przedłużono 4 przepusty pod koroną drogi, umocniono rów płytami ażurowymi, ustawiono 48 mb barierek ochronnych, wymieniono 7 zasuw wodociągowych. Wykonawcą inwestycji była firma DROGMAR s.c. z Ostrowca Świętokrzyskiego wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego, który odbył się w marcu br.

Wartość inwestycji to ponad 304 tys. zł, w tym dofinansowanie w wysokości 144.351,00 zł przyznane przez Wojewodę Świętokrzyskiego ze środków budżetu państwa w ramach Programu Wieloletniego pod nazwą „Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”.

Uroczystego odbioru chodnika dokonali: Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek, Senator Krzysztof Słoń, Burmistrz Miasta i Gminy Dariusz Skiba, Radni: Pani Jolanta Moskwa i Pan Stanisław Chrzęszczyk oraz Pani Urszula Oettingen.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech