Świętokrzyski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na Świętokrzyski Kongres Ekonomii Społecznej. Wydarzenie, które odbędzie się 27 lutego 2024 roku w godzinach 10:00 - 15:00 w Sali Bankietowej Villi Aromat we Włoszczowie, stanowić będzie istotną platformę prezentacji działań i programów wspierających rozwój ekonomii społecznej w regionie świętokrzyskim.

Jednym z głównych tematów Kongresu będzie omówienie zasad udzielania wsparcia finansowego na tworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych i organizacjach pozarządowych. Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko poznać aktualne wyzwania ekonomii społecznej, ale także nawiązać współpracę i wymienić się doświadczeniami. To wyjątkowe wydarzenie dla tych, którzy pragną aktywnie wspierać rozwój społeczny i gospodarczy naszego regionu.

Organizatorami wydarzenia są Caritas Diecezji Kieleckiej, Fundacja Centrum Europy Lokalnej, Fundacja Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach, Fundacja imienia Stefana Artwińskiego.

Zapisy na wydarzenie odbywają się poprzez formularz Google:

https://forms.gle/M5dgvSjUW9brX18o6

 

Do zobaczenia na Świętokrzyskim Kongresie Ekonomii Społecznej!

 

Świętokrzyski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

 

SOWES post witokrzyski Kongres Ekonomii Spoecznej v02 1 2

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA