Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaGminny numer alarmowy dla osób potrzebujących pilnej pomocy, w tym: seniorów i innych pozostających w kwarantannie domowej (czynny po godzinach pracy urzędu) - 600 715 659

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W ramach promocji programu 500 plus 10 czerwca 2016 roku przy Placu Żwirki w Bodzentynie od wczesnych godzin rannych pracownicy Urzędu Wojewódzkiego w specjalnie rozstawionym namiocie udzielali porad jak skorzystać ze świadczenia wychowawczego 500 plus. Każdy z zainteresowanych miał możliwość konsultacji z doświadczonym pracownikiem.

Całej akcji, która cieszyła się ogromnym powodzeniem przewodniczył v-ce wojewoda świętokrzyski Pan Andrzej Bętkowski.

Tuż po zakończeniu akcji v-ce wojewoda udał się do siedziby Urzędu Miasta i Gminy w Bodzentynie, gdzie wraz z Kierownikiem MGOPS-u Panią Beatą Dulębą zwiedził pomieszczenia, w których składane są wnioski oraz udzielana pomoc osobom zainteresowanym programem 500 plus.

Jak przyznaje Pani Kierownik, program 500 plus cieszy się dużym zainteresowaniem. Przyjmowanie wniosków odbywało się sprawnie o czym świadczył brak kolejek przed referatem. Dotychczas wpłynęły 983 wnioski, w odpowiedzi na które pracownicy referatu przygotowali już decyzje administracyjne, natomiast pierwsze świadczenia zostały wypłacone już w kwietniu.

Prosto z Urzędu Miasta i Gminy w Bodzentynie v-ce wojewoda udał się do jednej z losowo wybranych rodzin w gminie Bodzentyn korzystającej z pomocy 500 plus, w celu wręczenia upominku oraz poznania opinii na temat wdrożonego programu.

 

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech