Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Od  dłuższego czasu w Urzędzie Miasta i Gminy  Bodzentyn trwały przygotowania, aby program 500 plus mógł ruszyć bez problemów technicznych oraz organizacyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców w Urzędzie Miasta i Gminy zostało stworzone biuro obsługi, w którym przyjmowane są wnioski oraz udzielana jest pomoc w zakresie wypełniania dokumentów.

Udostępnione dwa dodatkowe pomieszczenia zapewniają komfort. Ze względu na wzmożone zainteresowanie programem przy jego realizacji pracują cztery osoby. W ciągu zaledwie dwóch dni przyjęto ponad 150 wniosków, a ich liczba stale się zwiększa.

- Mieszkańcy są świetnie przygotowani i w wielu przypadkach przychodzą z dobrze wypełnionym wnioskiem, co tylko usprawnia pracę całego zespołu - podkreślają pracownicy.

Tym, którzy nie do końca są pewni jak poprawnie należy wypełnić wniosek, swoją pomocą służą specjalnie przeszkoleni w tym celu pracownicy. Warto pamiętać, że do złożenia wniosku na drugie i kolejne dziecko nie potrzebne są dodatkowe zaświadczenia zatem nie zajmuje to dużo czasu.

- Jestem zadowolona z jakości obsługi. Panie z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej są bardzo dobrze przygotowane do udzielania odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. A samo złożenie wniosku nie zajmuje dużo czasu – komentuje mieszkanka Bodzentyna.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech