Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

W niedzielne popołudnie 24 czerwca Stowarzyszenie Inicjatywa zorganizowało imprezę plenerową dla najmłodszych mieszkańców Sieradowic i nie tylko. Choć pogoda się droczyła z nami do ostatniej minuty, to jednak okno pogodowe (brak deszczu) między 15.00 a 18.00 pozwoliło na wykonanie planu w stu procentach. Każdy kto zechciał skorzystać z zaproszenia mógł liczyć na wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Było coś dla ducha - czyli występy artystyczne dzieci, bajka w wykonaniu członków stowarzyszenia Inicjatywa oraz występy artystyczne zespołu „Świętokrzyskie Jodły”. Wiele osób miało okazję zapoznać się z działalnością myśliwych na naszym terenie. Andrzej Sokół i Sylwester Kita przygotowali wyjątkowe stoisko, gdzie można było podziwiać zarówno trofea jak i posmakować dziczyzny w wielu odsłonach. Przepyszny gulasz robił wrażenie na każdym kto go spróbował. Strażacy z OSP Bodzentyn przestawili pokaz ratownictwa drogowego, a druhowie z OSP z Sieradowic przygotowali wystawę. Sieradowickie Gospodynie częstowały własnoręcznie przygotowanymi słodkościami, które chętnie zjadali nie tylko najmłodsi uczestnicy festynu. Milusińscy mieli do dyspozycji park trampolin, plac zabaw oraz  animatorów, którzy organizowali dla nich wiele konkursów  sportowych. Na zakończenie wszyscy otrzymali upominki i słodki poczęstunek.

Dziękujemy gorąco współorganizatorom za udzieloną pomoc tj. za dofinansowanie zadania pn. „ Z Inicjatywą dla Dzieci” w wysokości 1600,00 zł. Miastu i Gminie Bodzentyn, za obsługę techniczną – Miejsko-Gminnemu Centrum Kultury i Turystyki oraz wszystkim, którzy nie liczyli czasu poświęconego na organizację festynu.

Dzięki uprzejmości Tomasza Fąfary przedstawiamy fotorelację z festynu.

/Marzanna Borek

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech