Dnia 19.12.2019 w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem całej społeczności szkolnej, zaproszonych gości oraz licznie przybyłych członków rodzin naszych uczniów.

W pierwszej części spotkania pani Agata Bzymek, pełniąca obowiązki dyrektora szkoły, powitała wszystkich zebranych oraz złożyła świąteczne życzenia. Następnie dzieci zaprezentowały tradycyjne jasełka bożonarodzeniowe. Na zakończenie uroczystości głos zabrali przybyli goście: Burmistrz MiG Bodzentyn pan Dariusz Skiba, przewodnicząca Rady MiG Bodzentyn pani Teresa Bzymek, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury pan Marcin Sikorski, radna miejscowości Wola Szczygiełkowa pani Bogusława Jankowicz, proboszcz parafii Dębno ks. Marian Jakubowski.

Miłym akcentem było wręczenie przez dzieci przybyłym gościom i emerytowanym pracownikom naszej szkoły własnoręcznie przygotowanych, w ramach akcji „Razem na Święta”, stroików bożonarodzeniowych.

 Jolanta Pióro

Realizowane projekty

     

 

Poprzednie artykuły

Rozwój infrastruktury edukacyjnej na terenie Gminy Bodzentyn

rpo ws znaki promocyjne zestawienie1 poglad

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA