To wyjątkowa uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak wspaniałego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczyła mieszkanka naszej Gminy Pani Stanisława Wzorek.

Z tej okazji w piątek, 3 listopada z okazji 100. urodzin, Panią Stanisławę Wzorek z Wilkowa odwiedzili przedstawiciele lokalnego samorządu tj. Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba, Radna Rady Miejskiej w Bodzentynie Pani Anna Obara oraz Sołtys Sołectwa Wilków Bogusław Wzorek. Na ręce dostojnej Jubilatki Burmistrz i Radny przekazali także bukiet kwiatów, pamiątkowy grawerton oraz list gratulacyjny z okazji jej okrągłych setnych urodzin.

,,Z wielkim szacunkiem mam zaszczyt przekazać Pani w imieniu władz samorządowych oraz wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Bodzentyn z okazji Jubileuszu 100 urodzin serdeczne gratulacje, wyrazy uznania dla przeżytych lat i szacunku za wszelkie trudy, owoce minionych stu lat. Niech każdy dzień wnosi w Pani życie wiele ciepła i miłości, a życie upływa Pani w spokoju i zdrowiu” – napisał w liście Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba

Do życzeń dla Jubilatki dołączył się także Radny Rady Powiatu Kieleckiego Wojciech Kózka.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA