Do 11 sierpnia mogą zgłaszać się osoby fizyczne, osoby prawne i jednostki organizacyjne, które prowadzą działalność gospodarczą związaną ze sztuką ludową, folklor, rękodziełem i produktami spożywczymi.

Organizatorami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Kielcach, gminy Bieliny i Nowa Słupia. Zgłoszone podmioty mogą zgłosić stoisko ze sztuką ludową, rękodziełem czy produktami lokalnymi. Zgłoszenie udziału należy przesłać droga mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 11 sierpnia 2023r. Liczy się data otrzymania zgłoszenia. Organizator przydziela miejsce ze stoiskiem; nie przydziela namiotów, stolików, krzeseł i dostępu do energii elektrycznej i wody.

Do godziny 9.00 w dniu imprezy ustala się wjazd na teren imprezy. Samochody wystawców muszą opuścić teren imprezy do godz. 10.00 - parking w Hucie Szklanej (wyjątek stanowią wystawcy, którzy otrzymają specjalnie pozwolenia). Wystawcy zobowiązani są do prowadzenia stoiska do godz. 17.00.

Informacje w przedmiotowej sprawie można uzyskać pod nr tel. 14 200 15 91/92 od poniedziałku do piątku  w godz. 7.00-14.30 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin i zgłoszenie.

 

Tekst: Starostwo Powiatowe w Kielcach

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA