Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

W ramach programu Laboratoria Przyszłości nasza szkoła wzbogaciła się o wiele bardzo użytecznych narzędzi i przyborów, które mogą uatrakcyjnić lekcje z różnych przedmiotów. 

Ja wykorzystałam część z nich na zajęciach koła plastycznego. Uczniowie przy pomocy nożyczek, noży introligatorskich, kleju na gorąco, farb, pędzli i materiałów dekoracyjnych wykonywali motyle, napisy i elementy kompozycji jesiennych do wystroju szkoły.

Dzięki aparatowi fotograficznemu pozyskanemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości mogłam zapoznać członków koła plastycznego z podstawami fotografii i kompozycji fotograficznej z użyciem światła, a także zabiegami wykorzystywanymi przez profesjonalnych fotografików w celu uzyskania efektu zdjęcia artystycznego.

Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z prawidłową obsługą używanych narzędzi i sprzętów. Zajęcia były przyjemne i twórcze. Dzieci świetnie się bawiły, a w efekcie powstały piękne prace i klimatyczne zdjęcia o znamionach artyzmu.

Być może takie lekcje pomogą naszym uczniom w odkryciu swoich pasji i talentów. 

                                                                                                                                                                                             

Joanna Szyda

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech