Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Harcerze z Gminy Bodzentyn pod okiem opiekunów pwd. Ingi Świderskiej i phn. Jana Świderskiego przygotowali fantastyczny blok gier i zabaw pod tytułem „Baw się z nami harcerzami”

W ramach letnich półkolonii zorganizowanych przez Bibliotekę im. Adeli Nawrot i Centrum Kultury w Bodzentynie harcerze z naszej gminy, jak zawsze stanęli na wysokości zadania, przygotowując dla uczestników blok gier i zabaw. Bardzo istotny jest fakt, iż nasza drużyna prężnie się rozwija i zawsze uczestniczy w wydarzeniach zarówno patriotycznych, jak też rozrywkowych.

To był dzień pełen wrażeń. Bo kto jak nie harcerze znają się lepiej na organizacji wolnego czasu dla dzieci i młodzieży? Za sprawą ogromnego zaangażowania, kreatywności i wyobraźni zarówno młodsze, jak też starsze dzieci miały zapewnione moc atrakcji. Już teraz wielu z nich marzy o tym, aby wstąpić w szeregi harcerskiej drużyny.

Na zakończenie harcerze rozdali uczestnikom półkolonii pyszną watę cukrową.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech