Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

W dniach 20-23.06.2022 r. w Głuchołazach żeńska drużyna futbolowa z Bodzentyna, której trenerem jest Pan Mirosław Rubinkiewicz, zajęła VIII miejsce na Mistrzostwach Polski.

Pomimo faktu, iż zawodniczki były najmłodszym zespołem na turnieju, dzielnie walczyły do końca. Zaprezentowane na meczu umiejętności w połączeniu z zapałem i nowym doświadczeniem, który dzięki występowi zdobyły, bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Warto podkreślić, iż na mistrzostwach występował rocznik przede wszystkim 2007, a w naszej grużynie z tego rocznika mieliśmy tylko dwie zawodniczki i po cztery z roczników 2009 i 2010.

Jedynie dwa słabsze mecze z województwem pomorskim 1:2 i śląskim 1:3 oddaliły nasz zespół od rywalizacji o I-IV miejsca.

Kolejny wspaniały turniej rozegrały zawodniczki Łysicy Bodzentyn na Mistrzostwach Polski "Mała Piłkarska Kadra Czeka", który odbył się w Zamościu w dniach 10-13.07.2022r. Nasze zawodniczki zajęły wysokie VII miejsce. Niestety jeden, pechowo rozegrany mecz z Łodzią dający wynik 1:2, zabrał szansę daleszj gry o medale .

Wynik 0:0 z województwem podkarpackim, gdzie mieliśmy dwie poprzeczki ,dwa słupki i trzy sytuacje sam na sam.

4:0 z województwem pomorskim

1:2 z województwem łódzkim

4:0 z województwem wielkopolskim

3:0 z województwem opolskim

4:0 z województwem małopolskim

Dużym sukcesem było strata jedynie dwóch bramek w całym turnieju.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech