Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Dzień Dziecka to jeden z najbardziej radosnych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W tym roku, w naszym przedszkolu jego obchody rozpoczęliśmy już 26 maja, a dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować go na placu szkolnym z udziałem wychowanków z wszystkich grup wiekowych.
Tegoroczną imprezę poprowadziła agencja artystyczna Patigo, która przygotowała blok zabaw i konkursów. Był pokaz baniek mydlanych, zabawa „budowlańcy są wśród nas”, bitwa na kolorowe kule, zumba dziecięca oraz zabawy z chustą animacyjną. Ten dzień był pełen zabaw, ruchu, tańca i muzyki, ale przede wszystkim pełen radości.
Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.
Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom dużo radości i uśmiechu!

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bodzentynie

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech