Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

W ubiegłym tygodniu w budynku Urzędu MiG w Bodzentynie otwarto punkt - Ubezpieczenia Finanse Dorada. Jest to multiagencja ubezpieczeniową założona w 2012 roku, działająca głównie na terenie województwa świętokrzyskiego. W swojej szerokiej ofercie firma posiada produkty ubezpieczeniowe wiodących zakładów ubezpieczeń działających na terenie Polski.

 

 

Firma specjalizuje się w doradztwie i ubezpieczeniach:

– komunikacyjnych,
– nieruchomości,
– rolnych,
– firmowych,
– podróżnych,
– zdrowotnych,
– na życie.

Jednak najważniejszą informacją dla mieszkańców Gminy Bodzentyn jest zapewne fakt, iż w punkcie można dokonać różnego rodzaju wpłaty na rachunki bankowe, ZUS, do urzędów skarbowych z niewielką opłatą za realizację przelewu. Jest to kluczowe zwłaszcza dla osób załatwiających sprawy w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego, ponieważ dzięki temu udogodnieniu opłaty można dokonać w ww. punkcie, bez konieczności wychodzenia z Urzędu. Punkt mieści się na 1 piętrze obok Urzędu Stanu Cywilnego, Ewidencji Ludności oraz Wydziału Komunikacji.

Ponadto punkt zapewnia kompleksową obsługę w zakresie rejestracji wszelkiego rodzaju pojazdów zarówno zakupionych w kraju, jak i za granicą, pośredniczy w tłumaczeniu dokumentów z języków obcych oraz pomaga w formalnościach związanych z opłatami akcyzy czy podatku w urzędzie skarbowym.

Więcej informacji na stronie: https://ubezpieczenia-edorada.pl/

 

DSC 0101

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech