Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

W dniu 26 września 2021 r. organizowany jest bieg Kryptonim Szare Szeregi. Bieg prowadzony jest ku pamięci Młodych Bohaterów. 
Do pokonania są dwa dystanse. Pierwszy 9390 oraz drugi 1930. Krótszy dystans skierowany jest do osób niepełnoletnich. Celem jest pokonanie leśnej trasy. Każdy zawodnik po przekroczeniu mety otrzyma medal bez względu na wynik. 
Prowadzony jest elektroniczny pomiar czasu i uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia w jakim czasie pokonali wyznaczony odcinek. 
Koszt wzięcia udziału w biegu zarówno pierwszym jak i drugim to 29,90 zł każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy zawierający koszulkę. 
Po biegu wszyscy otrzymają wojskowa grochówkę oraz będą mogli usmażyć kiełbaskę na ognisku i zaśpiewać z harcerzami, którzy będą przygrywali na gitarze tworząc piękny klimat.
Twórzmy i wspierajmy się w tak ważnych inicjatywach. Przypominający młodemu pokoleniu o młodzieży, która musiała walczyć w ich wieku. 
Organizatorem imprezy jest fundacja Wychowanie przez Sport w Warszawie Współorganizatorami są Nadleśnictwo, ZHP. Wydarzenie koordynuje trener Biegam Bo Lubię Kielce Wioleta Jonczyk. 
Miejsce: kielce Las Państwowy przy Al Na Stadion (Altana)
 
 
 
Więcej informacj w wydarzeniu na fb Bieg Kryptonim Szare Szeregi Kielce. 
 
 
18856A84 93DE 419B AD73 A3A7D22E62E2

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech