Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Narodowym Dniu Sportu, który odbędzie się 11 września. W ramach części głównej przygotowujemy Warszawskie Dni Rodzinne, które są częścią wydarzenia. Na Pikniku organizowane są bezpłatne zajęcia, które promują aktywny tryb życia. Co roku w naszym wydarzeniu bierze udział kilkaset tysięcy Polaków. Wspólnie z naszymi partnerami promujemy  zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.

Nasza inicjatywa jest wspierana co roku przez Ministerstwo Sportu, Polskie Komitety - Olimpijski, Paraolimpijski, czy Sportów Nieolimpijskich. Mamy także patronat ogólnopolski Radia Eska oraz TVP Sport. 

 Zachęcamy do wzięcia udziału w Narodowym Dniu Sportu jako Partner oraz w Warszawskich Dniach Rodzinnych. Ukazanie swojej strefy zdrowia na Naszym wydarzeniu na pewno zapewni Państwu większe grono odbiorców.

 Udział organizacji i związków sportowych jest całkowicie bezpłatny. Do każdej instytucji, która chciałaby współpracować przy Narodowym Dniu Sportu, podchodzimy indywidualnie. Wzięcie udziału w wydarzeniu zapewni Wam nie tylko dodatkową promocję, ale przyczyni się do polepszania świadomości wśród społeczeństwa. Zachęcam do udziału w Naszym wydarzeniu i wspólnym promowaniu aktywnego stylu życia. W naszym wydarzeniu bierze udział 100 wystawców oraz 10 000 tysięcy osób, co jest potwierdzeniem na to, iż coraz więcej osób jest świadomych pozytywnego wpływu aktywności fizycznej na ciało i duszę.

Aby zostać partnerem Narodowego Dnia Sportu można zaangażować się na jednym z poziomów:  

  • zorganizowania wydarzenia w ramach NDS w dowolnej lokalizacji w Polsce,
  • udział w pikniku na błoniach PGE Narodowego,
  • opublikowanie w swoich social mediach, stronie internetowej i innych kanałach komunikacji informacji o NDS.

Zachęcam oczywiście do włączenia się w akcję na wszystkich poziomach :) Z naszej strony proponujemy Państwu tytuł Partnera Pikniku, informację o współpracy w komunikatach prasowych, ekspozycję logo, a na samym pikniku miejsce pod namiotem 3x3 (z możliwością rozszerzenia stoiska o miejsce do treningów/boisko - w zależności od kolejności nadsyłania zgłoszeń), stół, 4 krzesła i dostęp do prądu.

 Formularz zgłoszeniowy online: https://forms.gle/egKN5SoLEKZnAdP28

Narodowy Dzień Sportu to impreza, która cieszy się dużą popularnością zarówno wśród publiczności, jak i wśród mediów. Dzięki temu, że oferujemy naszym Partnerom różne formy promocji – w materiałach reklamowych, komunikacji elektronicznej, podczas samego wydarzenia – z łatwością docierają ze swoją ofertą do szerszego grona zainteresowanych odbiorców. Ogromne zainteresowanie Narodowym Dniem Sportu to także dowód na to, że aktywność fizyczna i promocja zdrowego trybu życia cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Skojarzenie z tymi wartościami niewątpliwie pozytywnie wpływa na wizerunek organizacji.

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie www.narodowydziensportu.pl

 

--

Pozdrawiam, 

Aleksandra Nidzińska

Fundacja Zwalcz Nudę

a50ce639

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech