Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Nadszedł wreszcie ten upragniony dzień – ostatni dzień szkoły w roku szkolnym 2020/2021. Już wkrótce rozpoczną się wymarzone wakacje. Żegnamy się w bardzo niecodziennych okolicznościach. Nadal obowiązują Nas obostrzenia związane z pandemią Covid. Dlatego uczniowie klas I- VII spotkali się wraz z wychowawcami w swoich klasach, gdzie otrzymali upragnione świadectwa oraz nagrody za rok pracy w bardzo trudnych warunkach.

Świadectwa uczniom klas 8  wręczyła Pani Dyrektor Bożena Pożoga. Po krótkiej formie artystycznej połączonej z przekazaniem sztandaru szkoły klasom 7-mym i odśpiewaniu hymnu państwowego wszyscy obecni mogli wysłuchać słów podziękowań płynących od uczniów, rodziców, dyrekcji i wychowawczyń. Były też życzenia  powodzenia, odnalezienia prawdziwych przyjaciół, nauczycieli, którzy będą drogowskazem i autorytetem.

Specjalne życzenia połączone z wręczeniem nagród ufundowanych przez Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn Pana Dariusza Skiby otrzymali dwaj uczniowie, którzy w obecnym roku szkolnym zostali finalistami wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Jest to Antoni Drogosz (uczeń klasy VIII b) - finalista VIII Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego oraz Iwo Pochwała (uczeń klasy VII a)- finalista II Wojewódzkiego Konkursu z Biologii. Za przygotowanie uczniów do konkursów odpowiadały panie Dorota Surowiec oraz Beata Dadziak.

Dla uczniów klas 8-ych była to chwila wzruszeń, pożegnań. Kochani Ósmoklasiści, dziś rozstajecie się z naszą szkołą, ale proszę zachowajcie ją w pamięci, zachowajcie dobre chwile, życzliwych przyjaciół. My na pewno będziemy o Was pamiętać.

Dorota Surowiec

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech