Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Rocznica urodzin to wyjątkowy dzień dla każdego człowieka, jednak nie każdemu udaje się dożyć tak wspaniałego jubileuszu, jaki obchodziła w tym roku mieszkanka naszej gminy Pani Anna Wzorek. 100. rocznica urodzin to wzniosła i wyjątkowa chwila, która w naszej gminie, jak i na całym świecie zdarza się dość rzadko. Dlatego też władze samorządu Miasta i Gminy Bodzentyn: Z-ca Burmistrza Pan Andrzej Jarosiński, Przewodnicząca Rady Pani Teresa Bzymek, Radna Pani Anna Obara oraz Sołtys Pan Bogusław Wzorek, osobiście złożyły jubilatce życzenia oraz wręczyły kwiaty i grawerton. Pani Anna przeżyła w swoim życiu zarówno wiele wspaniałych chwil, jak i tych gorszych. Niezmiernie cieszy fakt, że osoby, takie jak Pani Anna żyją wśród nas i nadal mogą dzielić się wiedzą z młodym pokoleniem.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech