Od 25 marca 2021 roku pracownicy Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bodzentynie oraz pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Bodzentynie ruszyli z przygotowaniem paczek żywnościowych dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, którzy z powodu niskich dochodów nie są w stanie zapewnić sobie zakupu podstawowych produktów żywnościowych.

Pomoc realizowana jest w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014- 2020, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Dla Najbardziej Potrzebujących. Żywność w ramach programu POPŻ wydawana jest nieodpłatnie dla określonej ilości osób.

W dniu 1 kwietnia 2021 roku paczki żywnościowe będą rozwożone przez pracowników Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bodzentynie. Akcję tę, podobnie jak w ubiegłym roku, wspiera X Świętokrzyska Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej.

                Jeżeli w dniu 1 kwietnia 2021 r. nie uda się dotrzeć do wszystkich osób objętych pomocą, dostarczanie paczek żywnościowych będzie kontynuowane po Świętach Wielkanocnych.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA