Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl organizuje w tym roku pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet. Oczywiście udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny!

W jaki sposób dodatkowo umilić sobie Dzień Kobiet? Na przykład zdobyć wartą kilkaset złotych kartę podarunkową do wykorzystania w sklepie kobiecej marki premium!

Taką niespodziankę przygotował dla kobiet portal www.dyktanda.pl. Konkurs wyróżnia się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Nazwa portalu zobowiązuje, będą to zatem zmagania ortograficzne, i to nie byle jakie! Specjalne dyktando na tę okazję przygotuje Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Dyktando będzie można rozwiązać online w Dzień Kobiet, czyli 8 marca 2021 r. w godzinach 19:00-20:00.

Warto spróbować swoich sił, ponieważ na każdą uczestniczkę czeka nagroda gwarantowana w postaci kodu rabatowego -20% na całą ofertę Relaksacyjne.pl!

Wracając do głównych nagród - do zdobycia jest sześć kart podarunkowych, o wartości od pięćdziesięciu do pięciuset złotych, oczywiście do wykorzystania w sklepie Relaksacyjne.pl. Znajdziecie w nim szeroki wybór produktów premium dla kobiet: zaczynając od lnianych i jedwabnych gumek do włosów, poprzez relaksujące opaski na oczy, kończąc na naturalnych termoforach. Wszystkie wykonane są w 100% z naturalnych produktów, a do tego szyte są w naszym kraju, w duchu zero waste, z dbałością o najmniejszy detal.

Więcej szczegółów oraz link do zapisu na Dyktando na Dzień Kobiet znajdziesz na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet.
Powodzenia!

Kreacje graficzne (loga, banery) konkursu można znaleźć na naszym dysku google:
https://drive.google.com/drive/folders/1iq7eQ2ghTIorsDo3A1tPvXLSf5wkyxZK

Z góry dziękujemy za pomoc w promocji naszego wydarzenia,
Zespół Dyktanda.pl

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech