Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Masz ochotę zwiedzić Naszą Małą Ojczyznę bez wychodzenia z domu? Jest to możliwe!

Zapraszamy na wirtualny spacer po ciekawych miejscach Naszej Gminy.


Na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Bodzentynie znajduje się specjalna zakładka zatytułowana „Wirtualny Spacer po Gminie”.

Na ponad trzydziestu specjalnie przygotowanych panoramach można podziwiać przepiękny teren Gminy Bodzentyn m.in. zabytkowe obiekty, niektóre lokacje czy też wspaniałe widoki z lotu ptaka. Każda z panoram ma załączony krótki opis miejsca, w którym obecnie znajduje się wirtualny turysta. W niektórych przypadkach zamieszczone są również pojedyncze zdjęcia, które z pewnością wzbogacą wrażenia wirtualnych odkrywców.

Przemierzając wirtualnie Naszą Gminę, nacieszysz oczy malowniczymi krajobrazami, odkryjesz skarby ukryte w bodzentyńskiej kolegiacie oraz poznasz zabytkowy układ urbanistyczny miasta. Natomiast rodacy, którzy obecnie mieszkający poza gminą, mogą z sentymentem podziwiać bliskie im okolice.

Wirtualny spacer można „odbyć” zarówno na komputerze, jak i na ekranie smartfonu, jednak mamy nadzieję, że ukazane atrakcje zachęcą Państwa do odwiedzenia nas niebawem…

Bezpośredni link do zakładki:

Bez tytułu.jpg

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech