Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaTelefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych dla mieszkańców

gminy Bodzentyn oraz informacji o szczepieniach przeciwko

wirusowi SARS-Cov-2 (infolinia)

tel. 600 715 659, 41 311 50 10 wewn. 18

 

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia

lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W związku ze wzrostem na terenie Polski liczby osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2 i ryzykiem niekontrolowanego rozprzestrzeniania się pandemii choroby COVID-19, informujemy, że od dnia jutrzejszego, tj. 28 lipca 2020 roku, zostają wprowadzone zwiększone środki ostrożności przy załatwianiu interesantów tj.:

  • Ogranicza się liczbę osób przebywających jednocześnie w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Bodzentynie do jednej osoby na pracownika merytorycznego.
  • Interesanci, po wejściu do budynku UMiG zgłaszają na punkcie informacyjnym w jakim celu przychodzą a po ustaleniu osoby właściwej do załatwienia sprawy muszą poczekać na przyjście pracownika z którym jeśli to konieczne przechodzą do miejsca docelowego. Jeśli pracownik w danym momencie obsługuje inną osobę należy zaczekać we wskazanym miejscu przed budynkiem UMiG.
  • Po wejściu i w czasie przebywania w budynku UMiG obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa, zachowanie odstępu między osobami min. 1,5 metra oraz dezynfekcja rąk (nawet wtedy, gdy Interesant używa rękawic ochronnych). W każdym z referatów obsługiwana będzie jednorazowo 1 osoba.
  • Zalecamy kontakt z urzędnikami elektronicznie lub telefonicznie oraz załatwianie spraw przez profil zaufany. Osoby, nie posiadające profilu zaufanego, mogą go potwierdzić za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub w UMiG w Bodzentynie.
  • Wszystkie komórki organizacyjne urzędu pracują od wtorku do piątku od 7.15 do 15.15, poniedziałek od 8.00 do 16.00. Czynna jest również kasa, przypominamy jednak, że płatności można dokonywać także za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo przed planowaną wizytą w Urzędzie zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr telefonów:

41 311 50 10

41 311 55 11

41 311 51 14

WYKAZ NUMERÓW TELEFONÓW WEWNĘTRZNYCH

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech