Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Budynek Urzędu Miasta i Gminy w Bodzentynie jest naszą wizytówką. Do niedawna odstraszał swoim wyglądem zewnętrznym. Wnętrza z czasów PRL-u również pozostawiały wiele do życzenia. Budynek był nieestetyczny i wyglądał jak z poprzedniej epoki.

 

Dziś możemy pochwalić się nie tylko zupełnie nowym wizerunkiem zewnętrznym, wraz z nowymi nasadzeniami i zieloną skarpą otaczającą budynek, ale również trwającymi intensywnie pracami remontowymi wewnątrz budynku. Należy pamiętać, że przychodzą do niego nie tylko pracujący w nim urzędnicy, ale przede wszystkim mieszkańcy załatwiający różne sprawy.

Ważną zmianą był remont pomieszczeń Urzędu Stanu Cywilnego, w tym również Sali ślubów, na której odbywają się uroczystości. Był to dla nas priorytet, gdyż każdego roku w Urzędzie udzielanych jest kilkadziesiąt ślubów, na które przyjeżdżają goście zaproszeni z różnych stron Polski.

W tym roku udało się również odmalować ściany, położono płytki na podłogach oraz zakupiono meble do pięciu pomieszczeń, w tym gminnej kasy. Sukcesywnie trwają prace remontowe kolejnych pomieszczeń.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech