Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaGminny numer alarmowy dla osób potrzebujących pilnej pomocy, w tym: seniorów i innych pozostających w kwarantannie domowej (czynny po godzinach pracy urzędu) - 600 715 659

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka Urząd Statystyczny w Kielcach organizuje konkurs plastyczny dla dzieci z regionu świętokrzyskiego.

Konkursowi będzie towarzyszyło hasło przewodnie: „Jak nas widzą –tak nas SPISzą. Namaluj SPIS Rolny”. Hasło nawiązuje do tegorocznego Powszechnego Spisu Rolnego mającego odbyć się w terminie od 1 września 2020 r. do 30 listopada 2020 r..

Zadaniem uczestników jest wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej wpisującej się w tematykę rolnictwa i Powszechnego Spisu Rolnego, a następnie dostarczenie jej oryginału lub skanu czy zdjęcia do Urzędu Statystycznego w Kielcach do 26 maja br.

 

Więcej szczegółów na temat konkursu wraz z regulaminem i formularzami dostępne na stronie: https://kielce.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/wydarzenia/konkursy/jak-nas-widza--tak-nas-spisza-namaluj-spis-rolny/

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech