Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaTelefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych dla mieszkańców

gminy Bodzentyn oraz informacji o szczepieniach przeciwko

wirusowi SARS-Cov-2 (infolinia)

tel. 600 715 659, 41 311 50 10 wewn. 18

 

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia

lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W związku z epidemią koronawirusa, w czasie dużej niepewności i pogłębiającego się kryzysu gospodarczego w naszym kraju Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba podjął decyzję o odwołaniu tegorocznych XXXVII Dni Bodzentyna, które były planowane na 4-5 lipca 2020r.

- Mając na uwadze zdrowie mieszkańców i osób biorących udział w wydarzeniu uważam, że racjonalne będzie odwołanie Dni Bodzentyna. Planując naszą działalność na najbliższe miesiące musimy podjąć kroki, które w maksymalny sposób ochronią zdrowie nas wszystkich.

W chwili, gdy w naszym kraju wzrasta liczba zakażeń koronawirusem, (2347 zakażonych i 35 zgonów; stan na dzień 01.04.2020) i ogłoszony stan epidemii, nie jest to czas na zabawę i świętowanie. Uważam, że wszystkie nasze siły powinny być przekierowane na pomoc mieszkańcom i przedsiębiorcom.

W tym trudnym czasie liczę na zrozumienie wszystkich mieszkańców. Czas na tego rodzaju wydarzenia, mam nadzieję, nadejdzie jak najszybciej. Teraz musimy skoncentrować się na walce z koronawirusem - Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech