Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaTelefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych dla mieszkańców

gminy Bodzentyn oraz informacji o szczepieniach przeciwko

wirusowi SARS-Cov-2 (infolinia)

tel. 600 715 659, 41 311 50 10 wewn. 18

 

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia

lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


Ma 100 lat i wciąż jest w bardzo dobrej kondycji. 20 października swoje urodziny obchodził Tadeusz Wzorek z Wilkowa.

W imieniu Gospodarza Gminy Zastępca Burmistrza Andrzej Jarosiński złożył Jubilatowi z okazji 100. urodzin serdeczne gratulacje, wyrazy uznania dla przeżytych lat i życzenia wszelkiej pomyślności i pogody ducha na kolejne lata. Dodał również, że tak okrągły jubileusz jest dla wszystkich mieszkańców powodem do dumy: - Wszyscy bardzo się cieszymy, że w naszej Gminie mamy 100-latka. To wspaniałe móc dożyć takiego wieku w bardzo dobrej kondycji i z uśmiechem na ustach. Serdecznie Panu gratulujemy i życzymy kolejnych 100 lat szczęśliwego życia.

Do życzeń dołączyły się Panie Radne: Teresa Bzymek Przewodnicząca Rady Miejskiej wraz z Anną Obarą oraz Agnieszką Barcikowską, które wraz Burmistrzem wręczyły Solenizantowi pamiątkowy grawerton, puchaty koc oraz list gratulacyjny.

Aby przypomnieć wydarzenie, które działo się w osadzie Bodzentyn dnia 30 października 1919 r. Zastępca Burmistrza Andrzej Jarosiński wręczył Solenizantowi wyciąg aktu urodzenia z księgi urodzeń z roku 1919.

W tym dniu nie brakowało również tych tradycyjnych prezentów, jak kwiaty czy listy gratulacyjne od władz powiatowych wicestarosty kieleckiego Tomasza Plebana i Radnego Powiatowego Wojciecha Kózki oraz przedstawiciela Wojewody Świętokrzyskiego.

 

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech