Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaTelefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych dla mieszkańców

gminy Bodzentyn oraz informacji o szczepieniach przeciwko

wirusowi SARS-Cov-2 (infolinia)

tel. 600 715 659, 41 311 50 10 wewn. 18

 

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia

lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


Stowarzyszenie Projekt Świętokrzyskie zaprasza wszystkich niepełnosprawnych sportowców do udziału i rywalizacji w III Festiwalu Aktywności Fizycznej Osób Niepełnosprawnych EUROPARAGEDON.

0001 2

Tegoroczna III edycja Paragedon - Festiwal aktywności fizycznej dla osób niepełnosprawnych odbędzie się w wymiarze międzynarodowym na terenie Stadionu Lekkoatletycznego w Kielcach w dniu 14 września 2019 roku w godz. 10:00 - 16:00. Uznana za cykliczną już imprezę kulturalno – sportową skierowaną do osób niepełnosprawnych z Kielc oraz województwa świętokrzyskiego a w tym roku również do przedstawicieli organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych z Grecji, Włoch i Chorwacji. Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji nie tylko dla zawodników jak również dla kibiców, którzy w tym dniu przybędą na stadion. W ramach organizowanego projektu uczestnicy z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną wezmą udział w różnego rodzaju dyscyplinach sportowych i lekkoatletycznych, konkurencjach, grach zespołowych oraz konkursach.

Głównym celem „Paragedon” - III Festiwalu aktywności fizycznej dla osób niepełnosprawnych jest propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz rozpowszechnianie sportu poprzez aktywizację osób niepełnosprawnych, zapobieganie izolacji i marginalizacji osób z niepełnosprawnością, kreowanie wizerunku niepełnosprawnych jako osób czynnych społecznie, poprawa kondycji fizycznej i zdrowia poprzez sport, integracja osób zdrowych z osobami niepełnosprawnymi oraz przywracanie ich do życia społecznego.

Zgłoszenia imienne wypełnione zgodnie z regulaminem oraz kopię aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności należy składać w UMiG Bodzentyn pok. nr 8 lub tel. 41 311-50-10 wew.36. do dnia 06.09.2019 r.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH I WIZERUNKU

ZGODA - OŚWIADCZENIE RODZICÓW / OPIEKUNÓW

KARTA ZGŁOSZENIOWA UCZESTNIKA

REGULAMIN „PARAGEDON – III FESTIWAL AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ DLA OSÓB

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech