Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Stowarzyszenia Integracja i Rozwój z Kielc informuje o projekcie „Świętokrzyski Fundusz Młodych Inicjatyw – III edycja”.

Celem projektu jest finansowe wspieranie inicjatyw lokalnych realizowanych przez grupy nieformalne i młode organizacje pozarządowe poprzez udzielanie mikrodotacji w wysokości do 5.000,00 zł na inicjatywę.

Projekt stanowi kontynuację działań Stowarzyszenia Integracja i Rozwój  prowadzonych w latach 2014-2017, polegających na regrantingu środków finansowych wspierających realizację oddolnych inicjatyw lokalnych na terenie województwa świętokrzyskiego.

W ramach projektu przewidziane są trzy nabory wniosków:

  • I nabór prowadzony będzie w okresie 20-24.08.2018 r., a alokacja w ramach tego naboru wyniesie 365.000,00 zł.
  • II nabór prowadzony będzie w lutym 2018 r. z przewidywaną alokacją na poziomie nie mniejszym niż 200.000,00 zł
  • III nabór odbędzie się w II kwartale 2019 r. i dotyczył będzie tylko tych obszarów, w których jednostki samorządu terytorialnego wyrażą gotowość partycypacji finansowej w kosztach inicjatyw lokalnych poprzez dofinansowanie 50% kosztów. Zachęcamy Państwa do współpracy i wsparcia inicjatyw z Państwa obszaru.

Schemat ścieżki dofinansowania oraz przykład montażu finansowego w ramach III naboru zostały przedstawione w załączniku do niniejszego pisma. 

Projekt „Świętokrzyski Fundusz Młodych Inicjatyw – III edycja” jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Wszelkie informacje na temat możliwości uczestnictwa w projekcie oraz zasad przyznawania mikrodotacji dostępne są na stronie internetowej www.fio.sir.com.pl oraz w biurze projektu (osoby do kontaktu: Monika Balicka, Izabela Kieres-Gałęziowska tel. 41 361 04 92 w. 23, 22)

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech