Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaTelefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych dla mieszkańców

gminy Bodzentyn oraz informacji o szczepieniach przeciwko

wirusowi SARS-Cov-2 (infolinia)

tel. 600 715 659, 41 311 50 10 wewn. 18

 

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia

lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W trzech szkołach w gminie Bodzentyn będzie przeprowadzona modernizacja bloków sportowych. We wtorek władze podpisały umowę z wykonawcą na realizację inwestycji w dwóch szkołach.

19 czerwca, w Urzędzie Miasta i Gminy Bodzentyn zastępca burmistrza Andrzej Jarosiński w obecności skarbnika Artura Nadolnego podpisał umowę z wykonawcą panem Przemysławem Gawełem, na wykonanie modernizacji pomieszczeń bloków sportowych w szkołach gminy Bodzentyn.

Za modernizację bloków sportowych w dwóch placówkach z gminy Bodzentyn odpowiedzialna będzie firma „BudPrzem” z Buska Zdroju, która wygrała przetarg.

W Zespole Szkół we Wzdole Rządowym zostanie wykonane: wymiana stolarki wewnętrznej drzwiowej, wymiana baterii umywalkowych i natryskowych, cyklinowanie posadzki na sali sportowej wraz z malowaniem linii i lakierowaniem, odnowienie i malowanie ścian i sufitów ciągu sportowego oraz wymiana wykładziny PCV. Wartość robót wynosi 138 000,00 zł brutto.

W Zespole Szkolno Przedszkolnym w Bodzentynie szczegółowy zakres prac obejmie: cyklinowanie posadzki na sali sportowej wraz z malowaniem linii i lakierowaniem, oraz odnowienie i malowanie ścian sali gimnastycznej. Wartość robót wynosi 32 000, 00 zł brutto.

Cały projekt składa się z dwóch etapów. Pierwszy już został zrealizowany, dotyczył wyposażenia w nowoczesny sprzęt i materiały dydaktyczne w szczególności pracowni matematycznych, przyrodniczych i komputerowych. Etap drugi obejmuje modernizację bloków sportowych.

Projektem wykonania modernizacji objęte jest też gimnazjum w Bodzentynie, na którą umowa zostanie podpisana w najbliższych dniach .

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 7: „ Sprawne usługi publiczne” Działania 7.3 :„Rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej”. Wartość dofinansowania wynosi 75%.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech