Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Do konkursu piękności zgłosiła się jedna z mieszkanek gminy Bodzentyn, Aleksandra Białek. W związku z tym, iż w konkursie liczy się każdy głos zachęcamy Państwa do pomocy naszej krajance. 

Aleksandra Białek, 18-letnia mieszkanka Podgórza. Na co dzień chodzi do szkoły im. Mikołaja Kopernika w Kielcach, kształci się w kierunku Technika Organizacji Reklamy.

Aleksandra: - Ulubionym moim hobby jest projektowanie i komponowanie czegoś ze sobą oraz organizacja różnych wycieczek lub spotkań. Lubię spędzać czas bardzo aktywnie. Jestem członkinią w Młodzieżowej Radzie Gminy oraz w zespole folklorystycznym. 

Jak zaczęła się Twoja przygoda z konkursami piękności?

Aleksandra: - Hmm... Trudne, a zarazem ciekawe pytanie. Z opowiadań mamy i bliskich już od dziecka lubiłam się „stroić”  i przebierać kilka razy dziennie. Bawiłam się w pokazy mody. A z biegiem czasu przynosiłam większe rzeczy mamie, która musiała  przerobić to dla mnie w coś fajnego. Dziś już sama wymyślam dla siebie projekt strojów, które mama realizuje szyjąc. Pierwszym moim występem przed  publicznością były wybory Miss Wilkowa 2017, gdzie zdobyłam tam tytuł II Vice Miss Wilkowa oraz Miss Publiczności Wilkowa. I tak zaczęło się..... Od tamtej pory zaczęłam częściej chodzić na sesje zdjęciowe, aż w końcu trafiłam na casting do Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2018. Od lutego tego roku w każdą niedzielę są obowiązkowe próby, a w między czasie liczne sesje zdjęciowe oraz pokazy off fashion.

Skąd pomysł, aby wziąć udział w Miss Azulena Województwa Świętokrzyskiego 2018?

Dzięki dostaniu się do finału Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2018, który otwiera wiele możliwości dla wszystkich finalistek i finalistów, mogę brać udział w konkursach właśnie takich jak Miss Azuleny.

 W jaki sposób można głosować i do kiedy?

 

Fot. /Archiwum prywatne

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech