Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaGminny numer alarmowy dla osób potrzebujących pilnej pomocy, w tym: seniorów i innych pozostających w kwarantannie domowej (czynny po godzinach pracy urzędu) - 600 715 659

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W czwartek 29 sierpnia 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Bodzentynie odbyła się XVII Sesja Rady Miejskiej. Gościem sesji był Komendant Chorągwi Kieleckiej hm. Tomasz Rejner, który w krótkim wystąpieniu podziękował Panu Burmistrzowi MiG Bodzentyn za wspieranie inicjatywy działania drużyn harcerskich na tym terenie.

Podziękował również druhom: Marcinowi Sikorskiemu, Indze Świderskiej, Janowi Świderskiemu oraz wszystkim instruktorom za ogrom pracy włożonej w edukowanie i kształtowanie osobowości młodych ludzi. Podkreślił jednocześnie jak ważna jest postawa harcerska w dobie informatyzacji. Komendant Chorągwi Kieleckiej był pod wielkim wrażeniem ciężkiej pracy jaka została wykonana w tak krótkim czasie po tak długim niebycie struktur harcerskich w naszej gminie, stawiając jednocześnie gminę Bodzentyn i jej włodarza Pana Dariusza Skibę jako wzór do naśladowania dla innych gmin w województwie świętokrzyskim.

Po takich słowach wsparcia my instruktorzy zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby do Związku Harcerstwa Polskiego wstępowało jak najwięcej dzieci i młodzieży i aby ich przygoda z harcerstwem utkwiła w ich pamięci na zawsze.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA