Konkurs adresowany był do dwóch grup dzieci, które uczą się w szkołach na terenie Gminy Bodzentyn.
Pierwsza grupa wiekowa - uczniowie klas 1 – 4 szkół podstawowych, a druga grupa - dzieci z klas 5 – 6 szkół podstawowych oraz uczniowie 1 – 3 klas ze szkół gimnazjalnych.
W sumie do Urzędu Miasta i Gminy w Bodzentynie wpłynęło 75 prac, w tym 73 prace techniczno-plastycznych i 2 prace zapisane na płycie CD. Spośród wszystkich prac, Komisja Konkursowa wybrała 40 najciekawszych.
Organizatorzy konkursu: Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie, Stacja Narciarska „Baba Jaga” w Bodzentynie oraz Portal e-bodzentyn.pl.
Jury oceniało: zgodność z tematem, estetykę pracę, oryginalność, pomysłowość oraz samodzielność.
Poniżej prezentujemy zwycięzców:
I grupa - Klas 1 – 4 ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn.
- Anna Niziołek, kl. IV SP w Leśnej
- Aleksandra Słoka, kl. IV SP w Leśnej
- Maciej Furmańczyk, kl. IV SP w Woli Szczygiełkowej
- Patrycja Góźdź, kl. IV SP w Woli Szczygiełkowej
- Amelia Zbroszczyk, kl. IV, SP we Wzdole Rządowym
- Mikołaj Dziędziela, kl. IV SP we Wzdole Rządowym
- Blanka Kalemba, kl. IV SP we Wzdole Rządowym
- Karolina Matla, kl. IV SP we Wzdole Rządowym
- Bartosz Koniarski, kl. II SP w Św. Katarzynie
- Jakub Wzorek, kl. II SP w Św. Katarzynie
- Klaudia Zegan, kl. II SP w Świętej Katarzynie
- Krzysztof Kempa, kl. III SP we Wzdole Rządowym
- Sebastian Dudkiewicz, kl. III SP w Św. Katarzynie
- Oliwia Kułaga, kl. III SP w Św. Katarzynie
- Laura Skiba, kl. III SP w Św. Katarzynie
- Weronika Skiba, kl. III SP w Św. Katarzynie
- Maria Gryz, kl. I SP w Św. Katarzynie
- Amelia Zawierucha, kl. IV SP w Św. Katarzynie
- Patrycja Mika, kl. IV SP w Św. Katarzyna
- Krzysztof Matysek, kl. III, SP Św. Katarzyna
II Grupa - Klas 5 – 6 ze szkół podstawowych oraz uczniów klas 1 – 3 ze szkół gimnazjalnych z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn.
- Dawid Sikora, kl. V SP w Leśnej
- Wiktoria Trepka, kl. V SP w Bodzentynie
- Alicja Sito, kl. V SP w Św. Katarzynie
- Patrycja Styczeń, kl. V SP w Woli Szczygiełkowej
- Amanda Majecka, kl. V SP w Woli Szczygiełkowej
- Julia Ostrek, kl. V SP w Leśnej
- Bartosz Sikora, kl. VI SP w Leśnej
- Wiktoria Płaczkowska, kl. VI SP w Leśnej
- Oliwia Sobieraj, kl. VI SP w Św. Katarzynie
- Gabriela Skrzeczyna, kl. VI SP w Św. Katarzynie
- Natalia Biskup, kl. VI SP w Psarach Starej Wsi (praca na nośniku)
- Karolina Ryba, kl. I GM we Wzdole Rządowym
- Angelika Babiarz, kl. I GM w Bodzentynie
- Anna Piwko, kl. I GM w Bodzentynie
- Kamila Wzorek, kl. I GM w Bodzentynie
- Angelika Michta, kl. II GM w Bodzentynie
- Katarzyna Telka, kl. II GM w Bodzentynie
- Wiktoria Wzorek, kl. III GM w Bodzentynie
- Wiktor Adamiec, kl. III GM w Bodzentynie
- Julia Róg, kl. III GM w Bodzentynie.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Galeria prac I grupy wiekowej:
Galera prac II grupy wiekowej: