W sierpniu Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn ogłosił Konkurs na stanowisko Kierownika Samorządowego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Bodzentynie ze względu na fakt, iż z początkiem lipca dobiegł końca okres pełnienia funkcji dotychczasowej Pani Kierownik.

Zgodnie z Rozporządzeniem ministra Zdrowia w sprawie sposobu przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą z dnia 6 lutego 2012 r. została powołana Komisja, która czuwała nad prawidłowym przebiegiem konkursu.

W skład Komisji konkursowego weszli przedstawiciele podmiotu tworzącego Panowie: Wojciech Furmanek – Sekretarz i Artur Nadolny - Skarbnik, przedstawiciel podmiotu tworzącego będący lekarzem Pani Małgorzata Szymańska oraz przedstawiciel Rady Społecznej Pani Edyta Fechtner.

W konkursie wzięło udział dwóch kandydatów, których Komisja dopuściła do drugiego etapu postępowania konkursowego. W wyniku rozmowy kwalifikacyjnej Komisja jednogłośnie wybrała kandydaturę Pana Jarosława Dziedzińskiego.

Pan Jarosław Przemysław Dziedziński ma lat 41. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie i Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Wiele lat pracował w ARiMR, w tym również na kierowniczym stanowisku w biurze powiatowym, a także był kierownikiem zespołu projektów w Świętokrzyskim Biurze Rozwoju Regionalnego w Kielcach. Do niedawna pracował w Urzędzie Miasta i Gminy w Bodzentynie na stanowisku doradca ds. rozwoju miasta i gminy Bodzentyn. Prywatnie Pan Jarosław jest rolnikiem, a także miłośnikiem dzikiej przyrody i nurkowania.

Poprzednie artykuły

Rozwój infrastruktury edukacyjnej na terenie Gminy Bodzentyn

rpo ws znaki promocyjne zestawienie1 poglad

Realizowane projekty

 

     

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA