Burmistrz MiG Bodzentyn Dariusz Skiba wręczył dzisiaj nagrody laureatom z terenu Gminy Bodzentyn, którzy wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez ZGGŚ pn. „Czyste powietrze w Górach Świętokrzyskich” w ramach „Programu edukacji ekologicznej dla Związku Gmin Gór Świętokrzyskich na 2017 r.” Przyznane nagrody sprawiły wygranym ogromną radość.

W Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie wręczono dzisiaj nagrody laureatom konkursu. Jury w składzie: przewodniczący z ramienia ZGGŚ Paweł Wikło, Marcin Sikorski, dyrektor MGCKiT w Bodzentynie, Ewa Skowerska, artysta, plastyk, Tomasz Fąfara, fotograf oraz dwoje pracowników z UMiG w Bodzentynie, ocenili nadesłane prace i wyłonili te, które okazały się najlepsze. Najważniejszymi elementami oceny były przede wszystkim: odzwierciedlenie w pracy tematyki konkursowej, estetyka oraz sam sposób wykonania. W wyniku oceny, Komisja Konkursowa postanowiła przyznać następujące miejsca:

W kategorii klas 0-III Szkoły Podstawowej

Aleksandra Jeziorska kl. III – I miejsce

Jan Telka kl. I – II miejsce

Artur Sikora kl. I – III miejsce

W kategorii klas IV-VI Szkoły Podstawowej

Maja Marzec kl. V – I miejsce

Roksana Kruszczak kl. VII – II miejsce

Magdalena Biskup kl. V – III miejsce

W kategorii klas Gimnazjum

Weronika Winiarska kl. III – I miejsce

Weronika Michta kl. III – II miejsce

Nikola Zielińska kl. III – III miejsce

Zdaniem Komisji, poziom prac nadesłanych w tegorocznej edycji był bardzo wysoki. Większość uczniów wykazała się ogromnym talentem, ale też pracowitością i skrupulatnością w dopracowywaniu szczegółów.

Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba, podziękował wszystkim uczestnikom konkursu, a także życzył im osiągania równie dużych sukcesów w przyszłości.

Cenne nagrody wywołały uśmiechy i zadowolenie na twarzach laureatów. Za pierwsze miejsce uczestnicy otrzymali rowery, za drugie mikrowieże, natomiast za zdobycie trzeciego miejsca odtwarzacze BOOMBOX.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA