Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

 

W dniu 18.01.2017 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Bodzentyn, odbyło się spotkanie dotyczące "Planu ochrony Świętokrzyskiego Parku Narodowego”, w którym wzięli udział Dyrektor Świętokrzyskiego Parku Narodowego Jan Reklewski, główny specjalista ds. ochrony przyrody Leszek Sepioło, BurmistrzMiG Bodzentyn Dariusz Skiba oraz Radni Rady Miejskiej w Bodzentynie.

W trakcie spotkania Dyrektor ŚPN udzielał wyczerpujących odpowiedzi na pytania zadawane przez Radnych nie tylko w sprawie samego "Planu ochrony Świętokrzyskiego Parku Narodowego”. W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi przygotowanego projektu "Planu ochrony ŚPN” Dyrektor wyraził chęć spotkania z mieszkańcami gminy Bodzentyn celem zapoznania ich z wyżej wymienionym Planem. Ponadto w najnowszym numerze „Głosu z Bodzentyna” ukażą się wyczerpujące informacje od pracowników parku.

Sam projekt "Planu ochrony Świętokrzyskiego Parku Narodowego” został pozytywnie zaopiniowany przez Radnych na sesji Rady Miejskiej w Bodzentynie, która odbyła się tego samego dnia.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech