W dniu 11 czerwca 2022 roku na stadionie przy ulicy Wolności odbyło się uroczyste zakończenie sezonu piłkarskiego.

Za sprawą ogromnego zaangażowania ze strony rodziców najmłodszych zawodników w miniony weekend swoje ostatnie spotkania ligowe rozegrały bodzentyńskie drużyny młodzieżowe. Na boisku jako pierwsi wyszli Juniorzy Młodsi. Niestety drużyna Marolu Jacentów, z którą mieli rywalizować, nie dojechała, co spowodowało oddanie meczu walkowerem.

Jako następni na boisku pojawili się młodsi zawodnicy, którzy w meczu kończącym rozgrywki ligowe rywalizowali z drużyną Świt Ćmielów. To był mecz pełen emocji, gdyż wygrana gwarantowała miejsce w barażach o Świętokrzyską Ligę Młodzików Młodszych. Zawodnicy zadanie wykonali wzorowo wygrywając 5:0. Bramki strzelili: Szymon Zegadło, Alan Sikora oraz Igor Ponikowski. Ogromne brawa należą się również trenerom Panu Rzadkowskiemu oraz Panu Dąbrowskiemu, którzy włożyli dużo pracy i serca w przygotowanie swoich zawodników.


W międzyczasie swój mecz w Ostrowcu Świętokrzyskim rozgrywały nasze Młodziczki, których trenerem jest Pan Rubinkiewicz. Niestety pomimo wspaniałego przygotowania, lepsza okazała się drużyna KSZO która pokonała nasze zawodniczki 2:0. Dziewczyny ostatecznie zajęły zaszczytne 4 miejsce w grupie.

Na zakończenie tegorocznego sezonu rodzice najmłodszych zawodników zorganizowali uroczyste wręczenie pucharów połączone ze wspaniałą zabawą przy dźwiękach muzyki.

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż królem strzelców został Szymon Zegadło, który w sezonie strzelił, aż 33 bramki!

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta i Gminy Bodzentyn, Bibliotece Publicznej im. Adeli Nawrot i Centrum Kultury w Bodzentynie, dla sklepu Lewiatan w tym Pani Ewie Telka, Pizzerii Fantazja oraz Przemysławowi Boszczykowi

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz ich trenerom, ale również rodzicom za ogromne zaangażowanie w rozwój swoich dzieci.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA