Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Ponad 150 sołtysów przybyło na coroczny Zjazd Sołtysów Powiatu Kieleckiego, który się odbył 28 października 2017 r. w Regionalnym Centrum Naukowo- Technologicznym w Podzamczu, gm. Chęciny.

 

W tym roku, zjazd prowadziła Pani Prezes Powiatowego Koła Sołtysów – Małgorzata Kozbek. Spotkanie umożliwia sołtysom wymianę doświadczeń, spostrzeżeń i tym samym staje się bogate w wiele owocnych rozmów. Nasza Gminę reprezentowali sołtysi: Marzanna Borek, Alina Rdzanek, Mariusz Matla, Teresa Bzymek, Aneta Jarosińska, Beata Babiarz, Aneta Mróz, Czesława Czarnecka, Anna Wzorek, Stanisława Stefańczyk, Krzysztof Arczewski oraz Burmistrz Miasta i Gminy Dariusz Skiba.

Sołtysi mieli okazję wysłuchać licznych wykładów m. in. o akcji „Bezpieczny Senior 2017”, na temat pierwszej pomocy. Również przedstawiono im możliwości pozyskania informacji o projektach i wnioskach na wsparcie z funduszy europejskich, czy też wsparcia finansowego dla organizacji pozarządowych i wielu innych.

Na zakończenie wszyscy wypełnili test z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy przygotowany przez KRUS oraz Państwową Inspekcję Pracy.


Fot. /Archiwum prywatne

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech