Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech
Drukuj

Rajd Baba Jaga Tour to pełna przygód propozycja dla spragnionych wrażeń motocyklistów pragnących spędzić weekend "w objęciach" swojego motocykla na jednej z 3 przygotowanych przez Stowarzyszenie Motocyklowe CK Riders Kielce  tras.

Uczestnikami rajdu byli pasjonaci motocykli z całego kraju i nie tylko, albowiem gościliśmy również osoby z Argentyny, Hiszpanii i Anglii. 

Około 170 motocyklistów, wraz z pasażerami, przejeżdżało przez Gminę Bodzentyn i wzięło udział w konkursach łucznictwa tradycyjnego organizowanego na placu Pałacu Biskupów Krakowskich. Pierwszy konkurs – rajdowy – polegał na oddaniu 5-ciu strzałów do tarcz, aby zdobyć punkty liczące się w kwalifikacji rajdowej. Drugi konkurs – Turniej Łucznictwa Tradycyjnego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn był organizowany dla chętnych uczestników rajdu. W sumie o Puchar Burmistrza zawalczyło ponad 100 osób.

Maksymalnie można było zdobyć 50 punktów oddając 5 strzałów. Na podium stanęły osoby, które zdobyły kolejno: 44 punkty - Pan Paweł Strzelczyk, 40 punktów - Pan Łukasz Ciszek i 39 punktów - Pan Robert Urbańczyk.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkich uczestników Rajdu zapraszamy do naszej Gminy na przejażdżkę po malowniczej krainie Baby Jagi.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech