Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

W dniu 7 czerwca 2017 roku w Pilczycy pod Włoszczową zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Dwuboju Obronnym. Na tej imprezie nie mogło zabraknąć uczennic i uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Bodzentynie, a zarazem zawodniczek i zawodników ULKS „Jodła” Bodzentyn. Nasz zespół zgłosił do rozgrywek trzy zespoły męskie i dwa zespoły żeńskie.

 

DZIEWCZĘTA: Edyta Niewczas, Joanna Jankowicz, Paula Kłusek, Sandra Koszarska, Wiktoria Świerczyńska, Renata Majecka

CHŁOPCY: Adam Pocheć, Ernest Niemaszewski, Dominik Rubinkiewicz, Kacper Zygadlewicz, Jakub Mazurkiewicz, Piotr Kwiatek, Mateusz Kiczor, Filip Rzadkowski, Arkadiusz Telka.

Podczas słonecznej pogody młodzież sprawdziła swoje umiejętności w biegu przełajowym, rzucie granatem na odległość oraz strzelaniu z broni kbks z otwartymi przyrządami celowniczymi w pojedynku strzeleckim.

Klasyfikacja generalna chłopców:

  I miejsce – zajął  I zespół z Bodzentyna,

  II miejsce – zajął  II zespół z Bodzentyna,

  III miejsce – zajął III zespół z Bodzentyna,

Klasyfikacji generalna dziewcząt:

  I miejsce – zajął  I zespół z Bodzentyna,

  II miejsce – zajął  II zespół z Bodzentyna,

W klasyfikacji indywidualnej marszobiegu bojowego chłopców wygrał Ernest Niemaszewski z czasem 5,56s., drugi był Adam Pocheć 6,58s., trzeci Dominik Rubinkiewicz 7,04s. Spośród dziewcząt najlepsza okazała się Joanna Jankowicz z czasem 7,39s., druga Edyta Niewczas 8,03., na trzecim miejscu uplasowała się Paula Kłusek z czasem 8,45s. Wszyscy zawodnicy wykazali duże umiejętności strzeleckie oraz wysoki  pozom wyszkolenia fizycznego i taktycznego.

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu finansowemu władz Miasta i Gminy Bodzentyn. Nasza Gmina wspiera działalność Klubu ULKS „Jodła” Bodzentyn, za co serdecznie dziękujemy!!! Zawodników trenują Marcin Lesisz i Magdalena Tusień – Kuzka.

/M. Lesisz

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech