Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Z okazji zbliżającego się Dnia Samorządowca składamy serdeczne życzenia wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym. Sołtysom i Mieszkańcom.

Dziękujemy Państwu za codzienny trud i ciężką pracę dla dobra naszych lokalnych społeczności. To dzięki Wam oraz Waszemu zaangażowaniu rozkwita nasza „Mała Ojczyzna”. 

Służba publiczna nie zawsze jest łatwym zadaniem. Niejednokrotnie potrzeba wiele cierpliwości i zrozumienia, jak również codziennie trzeba starać się sprostać oczekiwaniom lokalnych wspólnot. Aby dobrze służyć ludziom trzeba wsłuchiwać się w ich potrzeby. Ale jedno jest pewne  - warto podejmować starania, ponieważ przynosi to ogromną satysfakcję.

Życzymy z całego serca by Państwa codzienne wysiłki były zauważane i doceniane, aby lokalne społeczności wspierały Wasze inicjatywy i chętnie angażowały się w budowanie lepszego jutra.

Życzymy Państwu dużo sukcesów, sił i zapału do pracy oraz spokoju w życiu prywatnym. 

Dariusz Skiba

Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn

 

Andrzej Jarosiński

Zastępca Burmistrza

 

Dzień Samorządu Terytorialnego ustanowiony został przez Sejm RP w 2000 roku dla upamiętnienia pierwszych wyborów samorządowych w 1990 roku i w rocznicę 10-lecia odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

Pierwsze w powojennej Polsce wybory do rad miast i gmin, które odbyły się 27 maja 1990 r. stanowiły niezaprzeczalny dowód na to, że Polacy chcą sami kształtować swoje lokalne środowisko.

Obchodzony 27 maja Dzień Samorządu Terytorialnego jest świętem nie tylko tych, którzy zasiadają w gminnych radach; to święto całej lokalnej społeczności, wszystkich mieszkańców, którzy - poprzez udział w wyborach samorządowych, aktywne działanie w sołectwach, szkołach, zakładach - sami ten samorząd budują.

 

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech