Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaGminny numer alarmowy dla osób potrzebujących pilnej pomocy, w tym: seniorów i innych pozostających w kwarantannie domowej (czynny po godzinach pracy urzędu) - 600 715 659

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” rozpoczęto przebudowy dróg gminnych na terenie miasta i gminy Bodzentyn.

Obecnie trwa remont ul. Błotnej, w ramach którego odnawiany jest odcinek o długości ok. 300 m i szerokości ok 3m. Wartość remontu po przetargu wynosi 63 468,98 zł. Planowe zakończenie robót ulicy przewidziane jest na 01.06.2017 r.

Rozpoczęła się również przebudowa drogi w Śniadce Pierwszej, a w najbliższych dniach ruszą roboty na kolejnych odcinkach, tj. drodze w Orzechówce i łączniku Wiącka – Wzdół Rządowy.  Do jesieni zostanie wykonana jeszcze droga w msc. Kapkazy, Kopciowiec i łącznik ul. Łysogórska w Wilkowie – Grabowa.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech