Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaGminny numer alarmowy dla osób potrzebujących pilnej pomocy, w tym: seniorów i innych pozostających w kwarantannie domowej (czynny po godzinach pracy urzędu) - 600 715 659

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


Zostań rycerzem Gabrysi i pomóż zamienić jej opatrunki na koronę.

Gabrysia jest uroczą 4-latką, z burzą blond loków, wielkimi niebieskimi oczami i długimi rzęsami. Uwielbia kolor różowy, sukienki z falbankami i lalki. Najbardziej lubi bawić się w księżniczki.

Do pomocy dziewczynce, włączyli się uczniowie klasy IIIa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Bodzentynie: Weronika Łapka, Mikołaj Lesisz, Paulina Góźdź, Karolina Winiarska oraz Roksana Kozłowska. 21 kwietnia 2017 r. zorganizowali dyskotekę charytatywną, z której dochód został przeznaczony na leczenie 4 - letniej Gabrysi Kowalskiej.

- Niestety, nie wiemy, jaką sumę pieniędzy pozyskaliśmy, ponieważ środki zgromadzone w puszkach będą podliczane w Kielcach przez głównych organizatorów zbiórki. Serdecznie zachęcamy do wspierania akcji, którą ciągle prowadzimy w szkole w czasie trwania zajęć lekcyjnych. Również dziękujemy wszystkim darczyńcom. - Komentuje Weronika Łapka. 

Nie tylko uczniowie zaangażowali się w pomoc dziewczynce. Wczoraj w Urzędzie Miasta i Gminy w Bodzentynie, pracownicy również wrzucali datki dla Gabrysi. 

Jeśli masz ochotę wesprzeć Wielką Akcję Charytatywną i zostać Rycerzem Gabrysi, w najbliższą niedzielę na Rynku Górnym w Bodzentynie po każdej Mszy Świętej, organizatorzy akcji będą zbierać fundusze dla Gabrysi. Dodatkowo poniższy plakat może okazać się pomocny.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech