Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Dzisiaj, w Urzędzie Miasta i Gminy w Bodzentynie została podpisana umowa na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn. "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Święta Katarzyna przebudowa i budowa oczyszczalni ścieków miejscowości Święta Katarzyna" wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę. 

Zakres umowy obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej zgodnej z Programem Funkcjonalno Użytkowym na przebudowę i budowę oczyszczalni ścieków o wydajności 650 m3/dobę, 2605 RLM wraz z adaptacją części istniejących obiektów oczyszczalni ścieków w oparciu o najnowszą technologię oczyszczania ścieków – technologię grawitacyjnej mikrofiltracji membranoweji oraz uzyskanie w zastępstwie inwestora niezbędnych uzgodnień i decyzji na realizację robót budowlanych związanych z wykonaniem oczyszczalni ścieków w miejscowości Święta Katarzyna. 

Przypomnijmy, 20 grudnia 2016 r. w Suchedniowski Ośrodku Kultury „Kuźnica”, Burmistrz Miasta i Gminy podpisał Pre-umowę w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 dla projektu „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Święta Katarzyna – rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków”. Szacunkowa całkowita wartość tego projektu wynosi 6 173 299,05 zł, zaś całkowite wydatki kwalifikowane projektu wynoszą 5 018 942,32 zł.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech