Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

W poniedziałek, 30 stycznia, oficjalnie rozpoczęły się ferie zimowe 2017 w Gminie Bodzentyn.

Laureaci konkursu „Aktywna zima 2017” wzięli udział w zajęciach nauki jazdy na nartach lub desce snowboardowej prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów ze stacji narciarskiej w Bodzentynie.

Sponsorem nagrody był Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie oraz Stacja Narciarska „Baba Jaga”.

O godzinie 9:00 instruktorzy wraz laureatami, udali się na stok narciarski, aby rozpocząć naukę, która rozpoczęła się od rozgrzewki. Następnie każdy uczestnik odbył krótką indywidualną lekcje z instruktorem, aby zaznajomić się z nartami i panować na nimi. Kolejnym etapem były zjazdy z wyższych partii stoku oraz omijanie przeszkód. Pomimo mrozu rodzice wspierali swoje pociechy w pierwszych zjazdach narciarskich.

W czasie zajęć, które trwały trzy godziny, laureaci konkursu, co raz lepiej i śmielej radzili sobie przy kolejnych zjazdach.

Wydarzenie to miało na celu aktywizację dzieci i młodzieży do czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu podczas ferii oraz stworzenie możliwości do zapoznania się z klasycznymi sportami zimowymi.

Jako organizatorzy, mamy nadzieję, że laureaci konkursu częściej będą aktywnie spędzać ten zimowy czas na świeżym powietrzu.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie „Aktywna zima 2017”, a laureatom za udaną i pełną uśmiechu zabawę na stoku narciarskim.

Zapraszamy na fotorelację, przygotowaną przez Portal e-bodzentyn.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech