Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Od 30 stycznia 2017 r. rozpoczynają się ferie w naszym województwie. Dlatego też, Urząd Miasta i Gminy w Bodzenie wraz ze Stacją Narciarską "Baba Jaga" oraz Portalem e-bodzentyn.pl przygotowali konkurs "Aktywna zima 2017" dla uczniów ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z terenu Gminy Bodzentyn. 

Aby wziąć udział w konkursie, uczniowie muszą przygotować pracę o temacie: "Pokaż jak spędzasz zimowy czas w gminnie Bodzentyn". 

Forma pracy jest dowolna. Może to być rysunek, collage, filmik, zdjęcia, prezentacja, makiety lub inne formy aktywności twórczej, które pokażą w jaki sposób autor pracy spędza swój wolny czas w naszej gminie na zewnątrz. Zrobiłeś bałwana? Szalałeś na sankach lub na łyżwach? Pochwal się swoją aktywnością w sposób wyjątkowy!

 

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? 

Otóż, 30 stycznia 2017 r. na stoku w Bodzentynie w godzinach 9:00 - 12:00, zwycięzcy Konkursu otrzymają karnet na 3 godzinną jazdę na stoku wraz z niezbędnym wyposażeniem pod opieką profesjonalnych instruktorów narciarstwa/snowboardu. A jeśli nie umiesz jeździsz na nartach/desce snowboardowej nic się nie martw! Instruktorzy całkowicie za darmo zdradzą Ci tajniki jak bezpiecznie i przyjemnie pozjeżdżać na wybranym przez Ciebie sprzęcie. 

Ze wszystkim nadesłanych prac Komisja Konkursowa wybierze 40 autorów najlepszych prac - po 20 w dwóch kategoriach wiekowych: 

I kategoria - uczniowie klas 1-4 ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn; 

II kategoria - uczniowie klas 5-6 ze szkół podstawowych i 1-3 ze szkół gimnazjalnych z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn.

Konkurs rozpoczyna się 13.01.2017 r. a termin składania prac upływa dnia 20.01.2017 r.

Pracę należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy Bodzentyn w pokoju nr 8.

Celem konkursu jest promocja aktywności fizycznej, w tym aktywności fizycznej na obiektach sportowo-rekreacyjnych w Mieście i Gminie Bodzentyn, promocja sportów zimowych, poznanie indywidualnego spojrzenia na uprawianie sportu oraz popularyzacja wypoczynku na świeżym powietrzu wśród dzieci i młodzieży. 

Zapraszamy do wzięcia udziału i wspólnej zabawy!

Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie konkursu i formularzu zgłoszeniowym, które można pobrać poniżej. 

 

Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech