Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaTelefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych dla mieszkańców

gminy Bodzentyn oraz informacji o szczepieniach przeciwko

wirusowi SARS-Cov-2 (infolinia)

tel. 600 715 659, 41 311 50 10 wewn. 18

 

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia

lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W tym roku, Mikołaj zawitał nieco wcześniej. Dzieci spotkały się z nim w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie 2 grudnia 2016 r.

Na tak ważnym, dla naszych pociech, wydarzeniu nie zabrakło gospodarzy, a zarazem współorganizatorów tej uroczystości Dyrektora MGCKiT Marcina Sikorskiego i Kierownika Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Bodzentynie Marty Janickiej. Władze gminy reprezentował Sekretarz Wojciech Furmanek. Głównym organizatorem i fundatorem nagród był Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, który reprezentowała Kierownik Beata Dulęba.

Organizatorzy przywitali wszystkich gości i uczestniczyli razem z dziećmi w tym wyjątkowym dla nich dniu.

W tym roku dzieci czekały na jeszcze jedną niespodziankę , czyli Grupę Patigo, która  przedstawiła spektakl teatralny, w którym zgromadzone maluchy bardzo aktywnie brały udział, doskonale się bawiąc śledząc losy głównych bohaterów bajki.

W oczekiwaniu na przybycie długo oczekiwanego gościa dzieci uczestniczyły w zabawach tanecznych, łapaniu baniek mydlanych, układaniu literek w krzyżówce, a także rzucaniu się piłeczkami czy ubieraniem świątecznej choinki. W końcu nadszedł ten upragniony przez maluchy czas, kiedy to Święty Mikołaj przybył. Dzieci, które byłe przez cały rok były grzeczne, otrzymywały od Niego prezent siadając na Jego kolanach. Kilkoro dzieci opowiedziało wierszyk, albo zaśpiewało Mikołajowi piosenkę.

Po otrzymaniu prezentów dzieci mogły dalej oddać się wspaniałej zabawie.

 

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech