Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

 

W dniu 22 maja 2023 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Bodzentynie Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba zawarł umowę z Konsorcjum Firm tj. Lider - Inwestycje Liniowe INVEST-LINE oraz Partner – HYDROTERM, które reprezentował Prezes Zarządu Krzysztof Sędłak. Zgodnie z podpisaną umową wykonawca przyjął do wykonania zadanie pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w msc. Święta Katarzyna i Wzdół Parcele, gm. Bodzentyn”. Podczas podpisania umowy obecni byli także Radni Rady Miejskiej w Bodzentynie - Agnieszka Barcikowska oraz Jan Wilkosz.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie budowy 6827,7m sieci grawitacyjnej kanalizacji sanitarnej, 2291m kanalizacji ciśnieniowej wraz z 5 kompletnymi przepompowniami ścieków i około 131 przyłączami sanitarnymi (wraz z podłączeniem do sieci) w rejonie ul. Grabowej, Jodłowej, Widokowej, część ul. Spacerowej, przysiółek Wzorki oraz w części miejscowości Wzdół Parcele, łączna długość przyłączy 2191,3m.

Koszt realizacji inwestycji to ponad 8 mln 200 tys. złotych, z czego 95% środków pochodzi z Rządowego Funduszu Polski Ład, a 5% ze środków własnych z budżetu gminy Bodzentyn.  

Zadanie ma zostać wykonane w przeciągu najbliższych 18 miesięcy.

 

 

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech