Taka uroczystość nie zdarza się co dzień. 17 maja 2023 roku Pani Olga Lodzińska, mieszkanka gminy Bodzentyn obchodziła jubileusz 100-lecia urodzin. Z tej okazji dom Dostojnej Jubilatki odwiedzili przedstawiciele władz naszej gminy tj. Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba wraz z Radnym Rady Miejskiej Tadeuszem Zielińskim, aby osobiście przekazać życzenia.

Na ręce jubilatki Burmistrz i Radny przekazali także bukiet kwiatów, pamiątkowy grawerton oraz list gratulacyjny z okazji jej setnych urodzin.

Rocznica urodzin to wyjątkowy dzień dla każdego człowieka, jednak nie każdemu udaje się dożyć tak wspaniałego jubileuszu. 100. rocznica urodzin to wspaniała i wzniosła chwila, która w naszej gminie, jak i na całym świecie zdarza się dość rzadko.

Pani Oldze życzymy świętowania kolejnych rocznic w zdrowiu, pomyślności i w gronie najbliższych.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA