Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

W 2019 roku Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba podpisał umowę z Pracownią Projektową Jerzy Łyjak na ,,Wykonanie projektu Sali gimnastycznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy Szkole Podstawowej w Psarach Starej Wsi”. Projekt został wykonany w połowie 2020 roku za kwotę 39 000,00 zł brutto. Gmina Bodzentyn w dniu 23 lutego br. ogłosiła nowe postępowanie przetargowe na roboty budowlane związane z rozbudową Szkoły Podstawowej w Psarach Starej Wsi o salę gimnastyczną z punktem przedszkolnym i świetlicą wraz z infrastrukturą towarzyszącą. W połowie marca br. nastąpi otwarcie złożonych ofert.

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Szkoły Podstawowej w Psarach Starej Wsi o salę gimnastyczną oraz punkt przedszkolny. Dzięki rozbudowie obok szkoły powstanie odrębny, niezależny konstrukcyjnie, p. pożarowo i funkcjonalnie parterowy budynek, połączony komunikacyjnie z istniejącą szkołą - przedłużonym korytarzem z głównym wejściem zlokalizowanym na styku rozbudowy, z którego dostępne będą:

- wyodrębniony punkt przedszkolny jedno-oddziałowy,

- świetlico-jadalnia z zapleczem cateringowym,

- sala gimnastyczna.

W ramach realizacji zamówienia wykonana zostanie także niezbędna infrastruktura techniczną tj. mi.n. rozbudowa sieci wod.-kan., wykonanie przyłącza wod. - kan., wykonanie instalacji elektrycznych, C.O., fotowoltaicznych, wentylacyjnych oraz zagospodarowanie terenu.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech