brand gorny

Dostępne formy wsparcia

  1. Badanie predyspozycji

Indywidualne spotkanie z doradcą zawodowym.

  1. Wsparcie szkoleniowe

Szkolenie dotyczące między innymi tworzenia biznes planu, przepisów prawnych w działalności gospodarczej, podstaw księgowości i ZUS, zatrudniania pracowników, RODO, negocjacji biznesowych.

  1. Spotkanie z ekspertem dotacyjnym

Indywidualne spotkanie z Ekspertem dotacyjnym  - analiza przygotowanych biznesplanów, korekta błędów, udzielenie wskazówek

  1. Wsparcie finansowe
  • Dotacja  na założenie własnej firmy – 23 050,00 zł
  • Wsparcie pomostowe przez 6 miesięcy1 900,00 zł / m-c

Grupa docelowa

Projekt skierowany do 80 osób w tym 44 kobiet i 36 mężczyzn do 30 roku życia, które zamieszkują lub uczą się na obszarze województwa świętokrzyskiego, są bierne zawodowo lub bezrobotne, niezarejestrowane w Urzędzie Pracy.

Czas realizacji projektu

15.02.2022 r.  – 30.06.2023 r.

W ramach projektu „Czas na biznes” oferujemy wsparcie osób młodych w zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, poprzez udzielenie bezzwrotnej pomocy (dotacji) na utworzenie przedsiębiorstwa wraz ze wsparciem pomostowym przez 6 miesięcy, oraz szkolenie umożliwiające uzyskanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do podjęcia oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Jesteśmy firmą doradczą która działa już od ponad 25 lat, z powodzeniem realizując bogatą i różnorodną ofertę usług doradczych i szkoleniowych. Wszystkie dostępne usługi tworzymy w oparciu o rozeznanie kierunków zmian współczesnej rzeczywistości oraz wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientów. Posiadamy certyfikat ISO 9001: 2015 o nr Q&R 782.

Szczegółowe informacje:

  • KSWP Końskie: Karolina Jura, tel. 41 260 46 43, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • KSWP Kielce: Dorota Krajcarz, tel. 41 345 39 08, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • KSWP Starachowice: Aneta Tomczyk, tel. 41 275 35 45, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: https://kswp.org.pl/pl/projekty/dla-bezrobotnych/czas-na-biznes

 

brand dolny

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA