Poszukiwane Panie do programu TTV. Tematyka to osoby żyjące na wsiach lub w małych miejscowościach. Poniżej więcej informacji:
Szukam otwartych pań w wieku 20 - 40 lat, które są chętne do przeżycia przygody w programie. Jest to format kobiecy - chcemy pokazać panie z własnym gospodarstwem lub też bez. To, jak sobie radzą na co dzień, jak funkcjonują wraz z rodziną, z czym się mierzą i czego potrzebują. Jednym słowem - chcemy spełnić ich marzenia.
Szukamy też osób, które chcą udostępnić swoje własne gospodarstwo na poczet nagrań. W obu przypadkach przewidziane jest wynagrodzenie.
Zainteresowanych prosimy o wysłanie maila pod Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu i miejscem zamieszkania lub o zgłoszenie pod numer 782 409 385.
Jeśli bezpośrednio znają Państwo osoby zainteresowane udziałem w programie lub mają państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub o jego przekazanie chętnym paniom lub osobom, które posiadają gospodarstwo.
 
Kopia CASTING DO PROGRAMU2
 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA